Oferta/Suplementy diety/Dr Seidel/HMB Power naturalny preparat biostymulujący dla gołębi
HMB Power naturalny preparat biostymulujący dla gołębi

Dr Seidel

HMB Power naturalny preparat biostymulujący dla gołębi

HMB Power to w pełni naturalny i bezpieczny preparat stymulujący, podnoszący wytrzymałość i siłę gołębia, a także sprawność jego systemu odpornościowego. Substancja czynna preparatu - sól wapniowa 3-hydroxy-3-metylomaślanu (HMB) powstaje w organizmie w sposób naturalny w niewielkich ilościach, podczas przemian leucyny. Związek ten stymuluje procesy metaboliczne tkanki mięśniowej ptaków poddanych intensywnemu treningowi, przyczyniając się do rozbudowy masy mięśniowej. Poprawia także wykorzystanie glukozy w czasie wysiłku.

Regularne podawanie HMB Power poprawia stan zdrowia i kondycję gołębi, wpływa na rozwój ich masy mięśniowej i zwiększa ich przystosowanie do wysiłku. Używanie HMB POWER jest zalecane przez Profesora Piotra Szeleszczuka.

1 tabletka (150 mg) zawiera: 22,5 mg HMB.

1 tabletka HMB Power dziennie, podawana bezpośrednio do dzioba gołębia. Podawać na 10-14 dni przed rozpoczęciem lotów. Kontynuować podawanie aż do zakończenia lotów.

Sól wapniowa 3-hydroxy-3-metylomaślanu nie jest preparatem dopingującym. Jej stosowanie jest akceptowane przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski. Preparat wyłącznie dla zwierząt. Karma uzupełniająca. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu.

Białko 22%, cukry 37%, tłuszcze 0%.

100 tabletek

  
Gołąb