Konferencja Kot

19 maja 2017

W dniach 6-7 maja w Warszawie odbyła się KONFERENCJA KOT. Była to pierwsza ogólnopolska konferencja dla opiekunów kotów, w której udział wzięło ponad 125 lekarzy weterynarii, behawiorystów zwierzęcych oraz ponad 125 miłośników kotów!

Gościem specjalnym konferencji była dr Sabine Schroll z Austrii. Ta doświadczona, charyzmatyczna lekarz weterynarii, kocia behawiorysta i zoopsycholog już drugi raz była w Polsce, by dzielić się swą kocią pasją. Uczestnicy wysłuchali szeregu wykładów dr Sabine Schroll na temat: problemów z dietą kota anorektycznego, znakowania przez koty, kłopotów kociego seniora. Ciekawymi punktami były także prelekcje na temat kociego przedszkola oraz działania lecznic tylko dla kotów.

Dla kociarzy-amatorów organizatorzy przygotowali 6 prelekcji autorstwa uznanych i doświadczonych lekarzy weterynarii i zawodowych behawiorystów na temat: agresji i zabawy, problemów z kuwetą, profilaktyki zdrowotnej, pomocy kotom bezdomnym. Powodzeniem cieszyły się także 4 autorskie warsztaty w kameralnych grupach: kocie żywienie, tworzenie kocich zabawek i urządzanie wnętrza “pod kota”.

Organizatorami Konferencji byli:
Etovet - Centrum Szkoleń Behawioralnych
CatExperts - profesjonaliści dla kotów

Laboratorium DermaPharm miało przyjemność być partnerem tego wydarzenia.

Pełny opis wydarzenia oraz galeria zdjęć dostępne są pod linkami:

http://konferencjakot.pl/relacja/

https://www.facebook.com/pg/catexpertspl/photos/?tab=album&album_id=1431654366884841